Rotabet Üyelik

Tıkla, Rotabet’e Gir!

Rotabet üyelik alma ve iptali ile ilgili gerekli bilgileri öğrenerek üye olma veya hesap silme işlemlerinizi yapabilirsiniz! Site sporseverlerin ve casino oyuncularının aradıkları güvenilir hizmeti sunmaktadır. Bütün yetişkinlerin keyifli aynı zamanda kazançlı zamanlar geçirebilmesi sağlanmaktadır. Sitede bulunan kazanç fırsatlarının değerlendirilmesi için üyelikler ücretsiz olarak yapılmaktadır. Üyeliğin ardından açılan hesaba yapılan ilk yatırımla da kazanmaya hemen başlanmaktadır. Sitenin cazip oranlı bonuslarından yararlanıldığı takdirde yatırımları ayrıca kazançları da katlamak mümkün olmaktadır.

Rotabet üyelik

Rotabet tarafından sunulan yüksek oranlardan yararlanmak için kayıt olurken ihtiyaç duyulması halinde müşteri temsilcileri yardımcı olmaktadırlar. Siteye üyelik yapmanın ardından site hesabı otomatik olarak açılmaktadır. Bu nedenle ayrıca sitede hesap açılması için işlem yapılmasına gerek bulunmamaktadır. Üyeliğin oluşturulmasının ardından mobil uygulama indirildiğinde ayrıca yeniden kayıt olmaya gerek bulunmuyor.

Rotabet Üyelik Alma

Rotabet üyelik alma sırasında site müşterilerinden herhangi bir ücret talep etmemektedir. Ana sayfanın sağ üst kısmında bulunan kayıt ol yazan bölümün üzerine tıklanması yeterlidir. Burada bir kayıt formu bulunmaktadır. Bu formu doldurma sırasında istenen bilgilerin tam ve doğru olarak girilmesi şarttır. Bilgilerde hata bulunduğunda ise üye ol başvurusu kabul edilmemektedir.

Siteye kayıt yapmak isteyen kişilerin 18 yaşından büyük olmaları gerekmektedir. Çünkü site lisanslıdır ve düzenli olarak denetlenmektedir. Hizmetlerini de belirlenmiş kurallar çerçevesinde vermektedir. Rotabet müşterileri de yasal sitede olmanın güvenini yaşamaktadırlar. Üyelik alındığında her zaman kazanmanın keyfi yaşanabilmektedir.

Rotabet Üyelik İptali

Rotabet üyelik iptali çok fazla olmamakla birlikte kimi zaman yapılan işlemler arasında yer almaktadır. Her ne kadar sitenin cazip oranları ile kazanmak keyifli olsa da bu bazen kişinin çok vaktini alabilmektedir. Bu durumda ise siteye üyeliğin iptal edilmesi ve en azından bir süre oyunların oynanmaması doğru seçim olmaktadır. Sitede bu işlem sorun yaşanmadan kısa sürede yapılabilmektedir.

Rotabet sitesinde bulunan hesabın kapatılması için iki farklı yöntem kullanılabilmektedir. Bunlar canlı destek hattı ve eposta adresi olarak sitede yer almaktadır. Ayrıca hangi yöntemi kullandığınız fark etmemektedir. Müşteri temsilcisine site üyeliğinizi iptal etmek istediğinizi belirttiğiniz takdirde sorun yaşatılmamakta üyelik iptal edilmektedir. İlerleyen günlerde tekrar oyunları oynamak isterseniz müşteri temsilcisi ile görüşerek üyeliğinizi aktif yapabilirsiniz. Bu sayede online olarak kazanmaya devam edebilirsiniz.

error: Content is protected !!