Rotabet Canlı Destek

Tıkla, Rotabet’e Ulaş!

Rotabet canlı destek hattı 7/24 saat sitenin deneyimli müşteri hizmetleri temsilcileri tarafından verilmektedir. Bahis sitelerinin olmazsa olmazı olan bu bölüm sitede de yer almaktadır. Buradan kurulan iletişimle akıllara takılan soruların cevapları bulunmaktadır. Ayrıca sitede işlemlerin yapılması sırasında ihtiyaç duyulan yardım anlık olarak alınabilmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı olarak verilen hizmet sayesinde bir sorun yaşansa dahi dakikalar içinde çözülmesi sağlanmaktadır.

Rotabet canlı destek

Rotabet ana sayfanın sağ alt kısmına baktığınızda destek simgesini görebilirsiniz. Canlı destek yazan yerin üzerine tıkladığınızda yeni bir sekme açılmaktadır. Açılan yeni pencerede adınızı ayrıca eposta adresini yazmanız gerekmektedir. Yardım alabilmek için ayrıca hangi konuda yardım almak istediğinizi mesaj kutusuna yazmalısınız. Mesajın içeriğine aynı zamanda hangi konuda yardım almak istediğinize bağlı olarak oyuncu temsilcisi dönüş yapmaktadır.

Rotabet Canlı Destek Çalışma Saatleri

Rotabet canlı destek çalışma saatleri sitenin yoğun olarak kullanıldığı saatlere uygun olarak tasarlanmıştır. Bu saatler nelerdir şeklinde yaptığımız incelemede 09.00 ile 02.00 arasında olduğu görülmektedir. Bu saatlerin arasında yapılan görüşme isteklerinde müşteri temsilcileri anlık olarak dönüş yapmaktadırlar. Sadece sitenin müşterilerinin değiş ayrıca henüz üyesi olmayan kişilerinde istedikleri yardımı almaları mümkün olmaktadır.

Destek hattından canlı görüşmeler yapılan görüşmeler sohbet havasında olmakta ve bu şekilde kullanıcı memnuniyeti üst düzey sağlanmaktadır. Rotabet sürekli olarak yeni üye kayıtları yapmakta olan bir sitedir. Müşterilerinin yardım almak istediklerinde uzun süre beklememeleri için müşteri hizmetleri birimini de genişletmeye devam etmektedir.

Rotabet Canlı Destek Numarası

Rotabet canlı destek almak için bir telefon numarasına gerek duyulmamaktadır. Çünkü sitede bu şekilde görüşmeler online chat yöntemi ile yapılmaktadır. Sitede bulunan desteğin yazısının üzerine basılması yeterli olmaktadır. Görüşme sırasında siz telefon ile görüşmek istediğinizi belirtebilirsiniz. Sizin isteğiniz ile siteye kayıtlı olan telefon numaranız üzerinden kullanıcı temsilcileri aramaktadırlar.

Rotabet kullanıcılarının müşteri temsilcileri ile anlık görüşmeler yapabilmesi için ayrıca sosyal medya platformlarında hesapları bulunmaktadır. Platformlarda bulunan hesaplarını üye olmadan da takip etmek mümkün olmaktadır. Sitenin sosyal medya hesaplarının mesajlaşma bölümlerinden oyuncu temsilcileri ile görüşmeler yapılıyor. Bu şekilde müşteri temsilcilerinden destek alınması da canlı şekilde mümkün olmaktadır. Siz de hemen sitenin kullanıcı temsilcileri ile görüşerek aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

error: Content is protected !!